Volajte: 0948 727 336
Expresní doprava zdarma

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník
Aktuality
Cenová bomba
Anketa
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

Co je Crocs™ ?

Co je Crocs™ ?
Crocs™ je nejrychleji rostoucí americká značka módní a funkční obuvi. Prvotní nápad vznikl, když parta tří Američanů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď – neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén Crocs™ byl na světě.

Proč boty Crocs™ ?
Crocs™ jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocs™ ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou – bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenechává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocs™ ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, nebo po různých zraněních či zdravotních zákrocích. Boty jsou také jsou perfektní pro těhotné ženy.

Z čeho jsou boty Crocs™ ?
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudované pryskyřice, nejde o umělou hmotu ani o gumu! Buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní, materiál je přirozeně antibakteriální a eliminuje zápach. Obsažená pryskyřice má výjimečnou schopnost tlumit otřesy a dopady a vyniká maximálním odpružením. Croslite™ není jedovatý, může být ve styku s kůží a stačí ho oplachovat vodou a mýdlem, popřípadě lze boty prát v pračce na 30 stupňů.

Proč je zdravé nosit Crocs™ ?
Kromě toho, že jsou lehké a pohodlné, podporují Crocs™ klenbu chodidla, akupresurní vzorek zabezpečuje správnou cirkulaci krve a speciální zpevnění v oblasti paty zamezuje deformaci boty pod váhou těla. Díky ventilačním otvorům Crocs™ skvěle větrají. Materiál je navíc pamatovatelný, boty proto lze individuálně tvarovat na míru jakémukoliv typu chodidla.

Jaké jsou druhy Crocs™ ?
Kromě klasických Crocs™, které se jmenují Cayman, jsou v nabídce desítky dalších modelů, letních i zimních. V pánské kolekci nechybí mokasíny, pro dámy má Crocs™ v nabídce několik modelů balerínek, dětská kolekce nabízí botičky s obrázky oblíbených kreslených postaviček nebo ve tvaru různých zvířátek. U všech modelů je přitom základní materiál podrážky a výstelky právě Croslite™. Crocs™ má i řady vyvinuté speciálně pro určitá pracovní odvětví gastronomie, zdravotnictví…), nebo specifické zdravotní problémy. Existují i řady fanouškovských hokejových a fotbalových Crocs™.

Co je Jibbitz™ ?
V roce 2005 přišla Sheri Schmelzer, matka tří dětí z amerického Colorada, na nápad zdobit Crocs™ svých dětí malými ozdůbkami, které vyráběla z hlíny a kamínků. Její manžel spatřil
v nápadu velký potenciál a představil jej Crocsu. Jibbitz se uchytily a staly se fenoménem a významnou součástí rodiny Crocs™. Existují stovky motivů, které baví děti i dospělé. Díky licenčním smlouvám s významnými firmami můžete mít i Jibbitz s vašemi oblíbenými postavami
s populárních kreslených i hraných filmů či seriálů

Provozovatel

  • PERY spol. s r.o.
  • Hybernská 1012/30
  • 11000 PRAHA 1
  • Tel./fax: +420 273 132 666
  • E-mail: objednavky@ipery.cz
  • IČO: 27919455
  • DIČ: CZ27919455

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Partneři: | IT STUDIO
| EasyShop
| WebGet
| SEO
| items.cz